Aranżacje łazienek

Wanny

Armatura do małej łazienki – jaką wybrać?

Dawno minęły już czasy, kiedy to właściciele małych łazienek musieli rezygnować ze swoich marzeń o nowoczesnym pomieszczeniu, pełnym wyjątkowego charakteru. Współczesny rynek wyposażenia łazienkowego oferujące nam bowiem szereg interesujących rozwiązań, takich jak popularna ostatnimi czasy umywalka stawiana na blacie.

Producenci doskonale wiedzą bowiem, jak ogromne znaczenie w pomieszczeniach o niewielkim metrażu ma wolna przestrzeń. Nierzadko musimy bowiem wybierać między stylowym blatem z umywalką a pojemniejszymi szufladami na ręczniki. Nie inaczej jest także w przypadku armatur do kąpieli. Z tego też powodu, w niniejszym artykule przybliżymy Wam temat nowoczesnego wyposażenia łazienkowego, dedykowanego właścicielom pomieszczeń o niewielkim metrażu.

Wanny wolnostojące

Chociaż wygodna wanna półokrągła nierzadko jest obiektem naszych marzeń, małe łazienki są na ogół wyposażane w kabiny prysznicowe, zabierające znacznie mniej miejsca. I chociaż kąpiele na stojąco są rozwiązaniem w pełni funkcjonalnym i wygodniejszym dla osób starszych, nie da się zaprzeczyć faktowi, że to właśnie wanny uchodzą za najbardziej komfortowe. Idealnym wyborem dla właścicieli małych łazienek z pewnością okażą się nowoczesne wanny wolnostojące, odznaczające się niewielką ilością zajmowanego miejsca oraz znakomitym designem. W przeciwieństwie do masywnych modeli tradycyjnych, wanny stojące nie posiadają klasycznych zdobień, zastępując je zamiast tego minimalistyczną, nowoczesną formą.

Ergonomiczne umywalki

Umywalki stawiane na blacie to niezwykle popularne ostatnimi czasy rozwiązanie, charakteryzujące się nowatorskim designem oraz wysoką praktycznością. Ponieważ misa umywalki nie jest wbudowywana bezpośrednio w blat, uzyskujemy więcej miejsca na przechowywanie pod nim naszych rzeczy. Do wyboru mamy tu również sporą ilość wymiarów i kształtów mis, co pozwoli nam nadać naszej łazience naprawdę wyjątkowego charakteru. Armaturę tego typu oferuje nam chociażby uznana marka Vigour, w ofercie której znajdziemy również wanny półokrągłe stawiane, baterie podtynkowe oraz inne znakomite rozwiązania, odznaczające się nowoczesnością i stylem. Warto zajrzeć na https://vigourpolska.pl/